Seni bekliyoruz!
Hacettepe Üniversitesi Tanıtım Günleri bu yıl 29-31 Temmuz tarihleri arasında Beytepe Yerleşkesi'nde gerçekleştirilecek. Hayatın bütün renkleri burada... Peki ya sen?
Dünya Sosyal Hizmet Günü kapsamında etkinlik düzenlenecektir.
Değerli Öğrencilerimiz, Dünya Sosyal Hizmet Günü kapsamında, 25 Nisan 2022 Pazartesi Günü bir etkinlik gerçekleştirilecektir. Etkinlik detayları ve başvuru koşullarına ilişkin bilgiler afişte yer almaktadır.
Covid-19 Özel Sayı
Covid-19 özel sayımız yayınlanmıştır.
UNI101
ÜNİ101 dersi 20-24 Eylül 2021 tarihleri arasında canlı yayınlar, asenkron videolar ve yüzyüze aktiviteler ile yapılacaktır.
Armağan kitaplara ulaşmak için tıklayınız
Armağan kitaplara ulaşmak için tıklayınız
Sempozyum kitaplarına ulaşmak için tıklayınız
Ortak zorunlu dersler hakkında (Genel İngilizce, Türk Dili, İş sağlığı ve güvenliği, BEB650 ve Bilişim Teknolojileri dersleri)

Sevgili öğrenciler

2022/2023 eğitim öğretim yılı güz dönemi itibariyle ortak dersler (Genel İngilizce, Türk Dili, İş sağlığı ve güvenliği, BEB650 ve Bilişim Teknolojileri dersleri) https://hadi.hacettepe.edu.tr/ adresi üzerinden yürütülecektir. Geçmiş duyurularda veya yardım videolarında karşınıza çıkan evdekal.hacettepe bağlantısını https://hadi.hacettepe.edu.tr/ olarak değerlendiriniz. Videolar aşama aşama güncellenmektedir. Sisteme kaydınız ders kayıt haftasından sonra yapılacaktır. Yeni ders döneminizde başarılar dileriz. 16.09.2022